به گزارش شرکت ملی گاز ایران، ولی‌الله دینی در این باره گفت: بازنگری و سازمان‌دهی دوباره شرکت‌های پالایش گاز بر اساس شرایط روز و تطبیق با تحولات محیطی و تأثیر فعالیت‌ها و فرآیندهای به‌روزشده بر ساختار مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید و تعیین محدوده ارتباطات فرآیندی آن با شرکت‌های پالایش گاز، از  الزام‌های کسب‌وکاری موفق است.

وی ادامه داد: بر همین اساس، نخستین نشست کارگروه یادشده با حضور نمایندگان شرکت‌های پالایش گاز و نماینده مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید، با هدف شناخت دانش و پیشرفت عملکرد هریک از پالایشگاه‌ها در حوزه فرآیندهای اصلی، پشتیبانی و مدیریتی، همچنین دستیابی به رویه و راهبردهای مؤثر یکسان برای  احصای فرآیندها و زیرفرآیندها برگزار شد.

به گفته مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران، در این نشست چهار ساعته و براساس منطق APQC (American Productivity & Quality Center) (یکی از بهترین الگوها و چارچوب‌های طبقه‌بندی فرآیندی شناخته‌شده در سازمان‌ها) فرآیندهای سطح صفر، یک و دو شناسایی شد و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد به‌منظور تکمیل عملکرد فرآیندی، نشست‌های بعدی در قالب کارگروه به‌طور مداوم تشکیل شود.

دینی اظهار امیدواری کرد که نتیجه این بررسی‌ها و اقدام‌ها سرانجام سبب چابکی سازمان و تحقق اهداف متصور در حوزه فرآورش گاز شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

نظر سنجی فعالی وجود ندارد

مارا دنبال کنید

آگهی