کانال نفت به نقل از شرکت انرژی سپهر، محمدعلی کریمیان افزود: این قرارداد که همسو با منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلان ملی انجام شده شامل ساخت بیش از ۲ هزار تن سازه فلزی از جمله استراکچر و گریتینگ است که قسمت قابل توجهی از پیشرفت پروژه را به‌دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: حمایت از تولید ملی، جلوگیری از خروج ارز از کشور و ایجاد اشتغال پایدار به‌دنبال این قرارداد محقق می‌شود، اما مهم‌ترین مسئله در این باره باور ملی است که در متخصصان و مهندسان داخلی شکل گرفته و از سوی دیگر خردورزی که مدیران در اتکا و باور به این توانمندی به خرج می‌دهند.

مدیرعامل پتروشیمی دنا افزود: خوشبختانه تکمیل و بهره‌برداری از پتروشیمی متانول سبلان به‌عنوان دیگر شرکت زیرمجموعه هلدینگ انرژی سپهر، تجربه‌های مثبت و فراوانی را برای این مجموعه به همراه آورده که نه‌تنها بسیاری از نقاط تاریک مسیر پیشرفت دنا را روشن می‌سازد، بلکه سبب استفاده بهینه از زمان و هزینه نیز خواهد شد.

پتروشیمی دنا با ظرفیت تولید یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن متانول در سال به‌عنوان زیرمجموعه هلدینگ انرژی سپهر در سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری می‌رسد تا حجم تولید متانول در این هلدینگ به ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تن برسد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

نظر سنجی فعالی وجود ندارد

مارا دنبال کنید

آگهی