بوشهر - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: ۵۰ هزار نفر کارگر زحمتکش در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استان بوشهر مشغول فعالیت و خدمت‌رسانی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر پورات ظهر چهارشنبه در همایش انتخابات با مدیران نفت، گاز و پتروشیمی‌های مستقر در استان بوشهر با تبریک دهه مبارک فجر اظهار کرد: به گفته رهبر معظم انقلاب دهه فجر آغاز طلوع اسلام است و در این دهه اسلام تولدی دوباره یافت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: ما تا قبل از انقلاب در همین صنعت نفت و گاز نیاز و وابستگی شدید به عوامل خارجی داشتیم ولی اکنون به برکت انقلاب و پرورش نیروهای توانمند و نخبه داخلی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی و حتی تولید بنزین در کشور خودکفا شده‌ایم.

وی عنوان کرد: توسعه فازهای پارس جنوبی و افزایش شاخص‌های مهم بخش گاز از جمله دستاوردهای ما در انقلاب اسلامی با توانمندی نیروهای داخلی است.

پورات گفت: همچنین در دهه مبارک فجر امسال هزار ۸۳۷ پروژه به ارزش ۱۴۷ هزار میلیارد تومان در استان بوشهر در حوزه طرح‌های عمرانی و اقتصادی در حال افتتاح و کلنگ‌زنی است که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و حاصل خون شهدا و تلاش جوانان و مسئولین استانی است که خادمین مردم هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: حضور همه اقشار و گروه‌های مختلف در انتخابات زمینه مشارکت حداکثری را فراهم می‌کند.

حضور کارگران در انتخابات

پورات خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اقشاری که در این انتخابات نقش بسزایی ایفا می‌کند و حضور آنان پای صندوق‌های رأی مورد انتظار است قشر کارگری است.

وی افزود: بر اساس آمار نزدیک ۵۰ هزار نفر کارگر زحمتکش در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استان بوشهر مشغول فعالیت و خدمت‌رسانی هستند که امیدواریم در انتخابات پیش رو همانند ادوار گذشته حماسه آفرینی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اذعان کرد: دولت تمام تلاش و توان خود را برای حل مسائل و مشکلات کارگری به کار گرفته و در سفر اخیر معاون حقوقی رئیس جمهور نیز قول‌هایی دادند که در راستای اجرایی شدن آن‌ها پیگیری لازم خواهیم کرد.

پورات یادآور شد: در انتخابات اسفند ماه طبق ماده ۱۱ قانون انتخابات پنج مدرک هویتی نظیر گذرنامه، پایان خدمت، گواهینامه، کارت ملی و شناسنامه معرفی شده که امیدواریم از الان همه کارگران و فعالین صنعت در استان یکی از این مدارک همراه خود داشته باشند تا در روز رأی گیری با مشکلی مواجه نشوند.

وی گفت: تدابیر لازم اندیشیده شده تا صندوق‌های سیار و حتی ثابتی در محل پروژه‌ها یا کارگاه‌ها مستقر کنیم که خوشبختانه محقق شده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید

آگهی